Manzaralı Jakuzi
Doğa Manzaralı
Sinema Odası
1-8 Kişilik
Açık Havuz
Kapalı Havuz
Çocuk Havuzu
Engelsiz Yatak OdasıDoğanın içinde mis gibi turunçgil kokuları arasında şehir , deniz ve bahçe manzaralı, denize uzaklığı araç 5 dk olup ayrıca size özel içerde ve dışarda korunaklı havuz bulunur. 317 m2 genişliğinde ki Villa quatro; 8 kişi konaklayabilir, Jakuzili  2 yatak odası, 1 engelsiz banyolu yatak odası , 1 banyolu yatak odası, sinema odası , salon ve tam donanımlı mutfağı, verandalı olup geniş ve ferah bir villadır. Bahçesinde, havuzunda keyifle ve huzurla vakit geçirebilirsiniz. 
Kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz ürünlerle hazırladığımız geleneksel kahvaltımızı; Fortunella Cafe  bölümümüzde yapabilir, aynı zamanda kahvaltınız geleneksel sunum ile villanıza da servis edilebilir.
 
    Konaklama harici rezervasyon için, özel etkinlik bride, foto çekimi, düğün hazırlıkları gibi özel günler için resepsiyon ile iletişime geçmelisiniz.  Transfer hizmeti için resepsiyon ile iletişime geçebilirsiniz.

AÇIK HAVUZ: 01 Haziran- 31 Ekim tarihlerinde açıktır. 

ISITMALI KAPALI HAVUZ: 1 Kasım -31 Mayıs tarihlerinde açıktır. 

Kapalı havuz 1 Kasım-31 Mayıs tarihleri haricinde kullanım talebi ekstra ücretlidir. Isıtma süresi için  konaklama tarihinden 3 gün önce iletişime geçilmelidir.